Grand Prix Polski Imielin/Bieruń

W dniach 23-25.10.2020 zawodnicy UKS Hubal Białystok wzięli udział w Grand Prix Polski we wszystkich kategoriach wiekowych, turniej tej rangi uważany jest po Mistrzostwach Polski najbardziej prestiżowy turniej w kalendarzu Pzbad. Zawodnicy zdobyli łącznie 10 medali, 4 złote, 2 srebrne i 3 brązowe. W kategorii U13 z bardzo dobrej strony pokazał się Damian Perkowski wygrywając 2 złote medale w grze pojedyńczej oraz w deblu w parze z Pawłem Kiszczykiem ( UKS Technik Głubczyce). Hubalczycy zdobyli nawięcej krążków w kategorii U17, deklasując grę podwójną chłopców. Dawid Perkowski w parze z Maksymilianem Danielakiem ( KKS Ruch Piotrków Trybunalski) zdobyli pierwsze miejsce, a drugie koledzy z klubu Arkadiusz Dydyński i Jan Frańczak. Julia Stankiewicz w parze z Emilią skrzek (Orbitek Straszęcin) zdobyły brązowy medal w grze podwójnej dziewcząt, Julka pokazała się także z dobrej strony zdobywając z Arkadiuszem Dydyńskim srebrny medal w grze mieszanej. W najstarszej kategorii U19 Złoto w grze podwójnej dziewcząt zdobyła Aleksandra Radziszewska w parze z Jessicą Orzechowicz (UKS Sokół Ropczyce). Pozostałe 2 brązowe medale w grach pojedyńczych w kategorii U19 – Junior zdobyli, Anastasia Kosenchuk oraz Szymon Maciąg. Wszystkie medale zdobyte przez zawodników UKS Hubal Białystok bardzo dobrze prognozują przed ostatnim turniejem w roku – Drużynowe Mistrzostwa Polski, które odbędą się w dniach 18-20.12.2020 w Białymstoku.