6 finalowy turniej BALB 2013

W sobotę 22 czerwca rozegrano ostatni w tym sezonie turniej badmintona. Był to finałowy turniej Białostockiej Amatorskiej Ligi Badmintona 2013. Wiele emocjonujących pojedynków i mnóstwo emocji dostarczyły zarówno gry pojedyncze jak i podwójne. Ostatecznie w finałach turnieju zagrali dotychczasowi liderzy. W grze pojedynczej ligi Open Grzegorz Kulesza wygrał 22:20, 21:13 z Mariuszem Rurarzem i utrzymał pierwsze miejsce zdobywając złoty medal BALB 2013. Mariurz Rurarz musiał zadowolić się drugim miejscem i srebrnym medalem. Trzecie miejsce zajął Waldemar Wolański przypieczętowując zdobycie brązowego medalu.
 W grze pojedynczej ligi Amator spotkali się pierwszy w klasyfikacji Sławomir Droń z drugim zawodnikiem dotychczasowych rozgrywek Raszydem Jabłońskim. Bardzo łatwo wygrał Droń 21:9, 21:10 i potwierdził swą dominację w tegorocznych rozgrywkach. W grze podwójnej ligi Open Grzegorz Kulesza i Mariusz Rurarz ograli Andrzeja Mackiewicza i Waldemara Wolańskiego 21:15, 15:21, 21:12 zapewniając sobie pierwsze miejsce w rozgrywkach. W grze podwójnej ligi Amator ponownie poza konkurencją była para Kazimierz Zalewski, Małgorzata Zalewska, którzy pokonali parę Janusz Jabłoński, Raszyd Jabłoński 21:19, 21:19.