Mazovia Junior Cup 2019

W dniach 27-29.IX.2019 r. w Zielonce odbył się turniej XIX MAZOVIA JUNIOR CUP 2019 XIX MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA MAZOWSZA JUNIORÓW. UKS Hubal reprezentowało 14 zawodników.

W kategorii Junior Młodszy startowali:

Anastasiia Kosenchuk, Katarzyna Kisielewska, Mateusz Podkowiński, Aleksander Mitroszewski, Dawid Perkowski, Bartosz Topczewski, Kamil Kisielewski.

Na IV miejscu uplasowali się: Anastasiia Kosenchuk w grze pojedynczej oraz grze mieszanej z Dawidem Perkowskim.

W kategorii Młodzik Młodszy mecze rozegrali:

Marta Kalinowska, Anna Ciereszko, Krzysztof Podkowiński, Damian Perkowski< Kacper Pachucki, Kacper Polkowski, Adrian Łukaszewicz.

Znakomicie zaprezentował się Krzysztof Podkowiński zdobywając trzy medale. W grze pojedynczej zajął trzecie miejsce. W grze mieszanej z Mają Janko (LKS Technik Głubczyce) stanęli na najwyższym podium bez straty seta. Również w grze podwójnej z Damianem Perkowskim wywalczyli złoto wygrywając wszystkie pojedynki bez straty seta.

Na podium stanęła również Anna Ciereszko, która w deblu z Mają Janko zdobyła zloty medal.

W klasyfikacji drużynowej UKS Hubal uplasował się na drugim miejscu.Zwyciężył klub LKS Technik Głubczyce.A na najniższym stopniu podium znalazł się klub SKB Suwałki.