Grand Prix Sianów

W miniony weekend 13-15.09.2019 klub UKS Hubal Białystok wystartował w Ogólnopolskim Turnieju Badmintona Grand Prix Juniorów i Młodzików w Sianowie.
W tym turnieju wzięli udział przedstawiciele naszego klubu a mianowicie:
-Aleksandra Radziszewska
-Aleksander Mitroszewski
-Julia Stankiewicz
-Krzysztof Podkowiński
-Maja Karwowska
-Szymon Maciąg
-Wiktoria Gabrel
Ten nadmorski turniej okazał się bardzo dobrym startem dla naszych zawodników, którzy pokazali się z bardzo dobrej strony. Po ciężkiej i wyczerpującej walce udało nam się zdobyć 7 medali w tym 2 złote, 2 srebrne i 3 brązowe medale. W kategorii młodzik najlepiej zaprezentowała się Julia Stankiewicz zdobywając 3 medale: złoty medal w mikście z Aleksandrem Mitroszewskim, złoty medal w deblu z Julią Wójcik (Beninca UKS Fenkis Kędzierzyn-Koźle)
oraz srebrny medal w singlu. Z równie dobrej strony pokazał się Aleksander Mitroszewski również zdobywając 3 medale: zloty medal w mikście z wyżej wymienioną zawodniczką, srebrny medal w deblu w parze z Mateuszem Golasem (LKS Technik Głubczyce) i brązowy medal w singlu. Maja Karwowska z Emilą Skrzek (UKS Orbitek Straszeńcin) zdobyły brązowy medal w grze podwójnej kobiet. W kategorii Junior Aleksandra Radziszewska w parze z Jessicą Orzechowicz (UKS Sokół Ropczyce) zajęły 3. miejsce w deblu.
Wszystkim zawodnikom gratujulemy odniesionych sukcesów oraz zdobytego doświadczenia i życzymy powodzenia na kolejnych startach.