Brązowy medal w Adia Youth International

Brązowy medal w Adria Youth International zdobył Aleksander Mitroszewski.
W odbywającym się Międzynarodowym turnieju Adria Youth International Chorwacja Opatija 17-19.05.2019. W turnieju startowało ponad 120 zawodników z 11 państw.Uczestniczyli reprezentanci m.in takich państw jak Niemcy, Rosja,Ukraina, Serbia, Austria
Rewelacyjnie spisali się uczniowie z naszej szkoły Aleksander Mitroszewski i Krzysztof Podkowiński. Aleksander zajął 3 miejsce w grze pojedynczej i miejsce 5 w grze podwójnej w parze z Krzysztofem Podkowińskim.Krzysztof w grze pojedynczej trafił do 4 osobowej grupy.Tam wygrał z reprezentantem Czech i Włoch niestety uległ reprezentantowi Rosji i nie wyszedł z grupy.
Aleksander zaś wygrał wygrał bardzo mocną grupę z rozstawionym 5-8 Węgrem i Serbem.Po wyjściu z grupy trafił do 16 gdzie kolejno wygrywał z reprezentantem Niemiec Lino Degenkolob 2:0, o medal zmierzył się również z reprezentantem Niemiec Joshua Jin wygrywając swój pojedynek 2:0. W pół finale niestety musiał uznać wyższość Rosjanina Anthona Pchelintseva z którym przegrał nieznacznie 21:19, 21:19.
Prosto z turnieju nasi zawodnicy pojechali na zgrupowanie Kadry Narodowej U15 do Głubczyc gdzie będą do czwartku trenować pod okiem trenerki z Korei YungMi Lee.
Zawodnikom gratulujemy sukcesów.
Wyniki naszych zawodników można sprawdzić pod linkiem: