GRAND PRIX GOLD ML.ML

W odbywającym się w Przemyślu turnieju GRAND PRIX GOLD klub UKS HUBAL BIAŁYSTOK  reprezentowało 12 osób w kategorii młodzik młodszy .

Zawodnicy zostali podzieleni na grupy A i B w grupie A grali najlepsi zawodnicy którzy zajmowali miesjca w rankingu PZbad 1-12 w grze pojedyńczej i 1-8 w podwójnej oraz grupie B zawodnicy z miejsc 13-24 i 9-16 w grze podwójnej

Grę mieszaną zdominowali zawodnicy UKS HUBAL BIAŁYSTOK . Złoty medal w grupie A zdobył Dawid Perkowski w parze z Martyną Kowalczyk , którzy w finale pokonali parę z klubu Mateusz Podkowiński/Katarzyna Kisielewska

W grze podwójnej chłopców grupie A 3 miejsce zdobył Aleksnader Mitroszewski z Janem Wilczakiem . 4 miejsce przypadło dla Huberta Sochonia z Mateuszem Podkowińskim . 8 miejsce Krzysztof Podkowiński z Bartoszem Topczewskim . 1 miejsce w grupie B zajeli Kamil Kisielewski z Fabianem Tarasiukiem co dało im 9 miejsce w turnieju . W grze pojedyńczej chłopców 4 miejsce zajął Dawid Perkowski 5 Aleksander Mitroszewski , 8 Hubert Sochoń , 14 Kamil Kisielewski , 15 Bartosz Topczewski , 18 Fabian Tarasiuk , 20 Krzysztof Podkowiński .

W grze pojedynczej kobiet 4 miejsce w grupie B zajeła Julia Stankiewicz a 7 Maja Karwowska.

Był to bardzo dobry turniej w wykonaniu zawodników z Białegostoku . Byliśmy najliczniejszą grupą na zawodach . Ta formuła grania dała możliwość rozegrania dla każdego jednego zawodnika po 9 pojedynków na równym poziomie .

Zawodnikom dziękujemy za walke i zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów na zawodach .

Trener : Marcin Dernoga