GP J i Jm Sianów 23-25.10.2020r

W dniach 23-25.10.2020 zawodnicy UKS Hubal Białystok oraz Ossm-SMS Białystok wzięli udział w Otwartym Grand Prix Juniora Młodszego i Młodzika Młodszego. Z najlepszej strony zaprezentował się Damian Perkowski, który w kategorii Młodzik Młodszy ugrał 3 medale: 2 złote w deblu z Pawłem Kiszczykiem   (LKS Technik Głubczyce) oraz w mixcie z Kają Ziółkowską (Wschodnia 12 Kielce) i brązowy medal w singlu męskim. Z równie dobrej strony zaprezentowali się Julia Stankiewicz i Arkadiusz Dydyński, którzy w kategorii Junior Młodszy zdobyli złoty medal w mixcie. Julia również zdobyła złoty medal w deblu z Emilią Skrzek (UKS Orbitek Straszęcin ). Dawid Perkowski z Maksymilianem Danielakiem (UKS Ruch Piotrków Trybunalski) wywalczyli złoty medal w grze deblowej. Chłopcy spotkali się razem w finale gry pojedynczej, w którym lepszy okazał się Dawid. Kolejny brązowy medal w mixcie powędrował do Jana Frańczaka w parze z Martyną Kowalczyk (UKS Kometa Sianów). Łącznie nasi zawodnicy zdobyli 9 medali 6 złotych 1 srebrny I 2 brązowe. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom za walkę i serce na korcie oraz życzymy dalszych sukcesów. W turnieju Mistrzowski Lot Komety który odbywał się równocześnie dla najmłodszych zawodników w kat U11 I miejsce zajął Gabriel Makac II miejsce zajęła Agata Wasiluk III miejsce Amelia Lazuk W grach podwójnych: I miejsce Agata Wasiluk /Hanna Szulska II miejsce Gabriel Makac /Amelia Lazuk