Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzika Młodszego

W dniach 15-18.11.2018 w Głubczycach odbywał się Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzika Młodszego. W zawodach brali udział najlepsi zawodnicy z Polski z rocznika 2006 i młodsi. Klub UKS Hubal Białystok reprezentowało 5 zawodników:
1. Aleksander Mitroszewski
2. Krzysztof Podkowiński
3. Damian Perkowski
4. Anna Ciereszko
5. Wiktoria Gabrel
W grze podwójnej Chłopców tytuł Mistrza Polski zdobyła para Hubala: Aleksander Mitroszewski i Krzysztof Podkowiński. Także tytuł Mistrza został obroniony w grze pojedynczej chłopców tytuł v-ce Mistrza Polski zdobył Aleksander Mitroszewski. Niestety w finale Alek musiał uznać wyższość przeciwnika z LUKS Technik Głubczyce Mateusza Golasa.
Do ćwierćfinału w grze pojedynczej dziewcząt doszły nasze zawodniczki Anna Ciereszko oraz Wiktoria Gabrel co jest również bardzo dobrym wynikiem. Na tym samym etapie zakończył również Krzysztof Podkowiński. Jest to również bardzo dobry wynik. Do samego końca nie było wiadomo czy Krzysztof weźmie udział w Mistrzostwach z powodów zdrowotnych. W Mistrzostwach startował i zdobywał doświadczenie nasz młody zawodnik Damian Perkowski. Ostatecznie zakończył rywalizację na miejscu XVI-XXXII.
Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów. A już w najbliższy weekend zaczynamy Indywidualne Mistrzostwa Polski w kategorii Młodzik. Klub UKS Hubal Białystok będzie reprezentowało 7 zawodników.  Powodzenia.