Grand Prix Polski Młodzika

W dniach 4-5.11.2018 w Suchedniowie został rozegrany turniej Grand Prix Polski Młodzików. Zawodnicy UKS Hubal Białystok turniej zakończyli z 4 medalami (2 złote, 1 srebrny, 1 brązowy). Najlepiej na turnieju zaprezentowała się Katarzyna Kisielewska zdobywając 2 złote medale. W finale singla po wyrównanym pojedynku ostatecznie wygrała z rozstawioną z numerem 2 Dominiką Gajdą (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle) wynikiem 21-19, 20-22, 22-20. Natomiast w finale miksta w parze z Kamilem Kisielewskim pokonali Dawida Perkowskiego i Martynę Kowalczyk (UKS Kometa Sianów) wynikiem 21-14, 8-21, 23-21. Dawid dołożył jeszcze brązowy medal w singla. W półfinale musiał uznac wyższość Dominikowi Kwincie (UKS KSBad Kraków) 21-17, 23-25, 18-21. Dobrze zaprezentowali się także inni zawodnicy. Między innymi Julia Stankiewicz w parze z Julią Dzialuk (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle) w meczu o 3 miejsce przegrały na parę Dominika Gajda/Martyna Kowalczyk (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle/UKS Komta Sianów). Julia w parze z Mateuszem Podkowińskim w grze mieszanej zajeli 11 miejsce. Mateusz startował także w singlu i zakończył rywalizację na 13 pozycji. Kamil Kisielewski grał też debla z Aleksandrem Mitroszewskim w grupie przegrywając na póżniejszych zwycęzców turnieju Piotr Tomaszewski/Bartosz Wata (Bez klubu/UKS KSBad Kraków) wynikiem 10-21, 21-19, 19-21. Ostatecznie skończyli na dobrym 5 miejscu. Aleksander w singlu był jednym z młodszych zawodników i po cięzkiej grupie zają 9 miejsce. Najmłodszymi zawodnikami, którzy reprezentowali nasz klub byli: Anna Ciereszko oraz Damian Perkowski. W grach pojedyńczych Ania jak i Damian rozegrali dużo ciężkich pojedynków kończąc rywalizację na miejscach: Ania-14, Damian- 22. W grze mieszanej zakończyli turniej na 8 miejscu. Są to bardzo znaczące wyniki przed zbliżającymi sie Mistrzostwami Polski. Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz trenerom i życzymy dalszych sukcesów!!!