MTA 2018 junior mł . Żaczki

W cieniu odbywających się na dojlidach Klubowych Mistrzostw Europy w Szkole podtawowej 32 były rozgrywane turnieje „Międzynarodowy Turniej Asów ” juniora młodszego i żaczków.
Bardzo cieszy frekfencja i poziom najmłodszych zawodników których wystartowało ok 60 zawodników.

W kategorii U9 chłopców zwyciężył Maksymilian Czembrowski który w finale pokonał Fabiana Jaroszewicza.

3 miejsce zdobył Norbert Świerzbiński. Najmłodszym zawodnikiem został 5 letni Arkadiusz Kołodziejuk.

W kategorii U9 dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Julia Bieryło, drugie Hanna Szulska a trzecie Amelia Kozak.

W kategorii U11 chłopców zwyciężył Kacper Polkowski drugie miejsce Adrian Łukaszewicz a trzecie Kacper Pachucki.

U11 dziewczą zwyciężyła bezkonkurencyjna Anna Ciereszko która w finale pokonała Maję Żiółkowską.Trzecie miejsce przypadło dla Marty Kalinowskiej.