Grand Prix Polski Mlodzika

W dniach 28-29.04.2018 zostały rozegrane w Żyrakowie zawody Grand Prix Polski Młodzików. Zawodnicy UKS Hubal Białystok zdobyli łącznie 6 medali. Świetnie zaprezentował się Dawid Perkowski, który zdobył złoto w singla wygrywając w półfinale z Dominikiem Kwintą z UKS KSBad Kraków (17-21, 21-12, 21-12) i w finale z Maksymilianem Danielakiem Z KKS Ruch Piotrków Trybunalski (22-20, 21-13). W grze mieszanej spotkały się nasze dwie pary: Dawid Perkowski w parze z Aleksandrą Guziejko wygrali z Katarzyną Kisielewską i Kamilem Kisielewskim 21-18, 21-17. Dziewczyny w grze podwójnej zdobyły srebrny medal (Julia Stankiewicz i Maja Karwowska) oraz brązowy medal (Aleksandra Guziejko w parze z Martą Styczyńska z AZS UW Warszawa). Julia i Maja w finale uległy Julii Pajek i Julii Pająk z MKS Orlicz Suchedniów w trzech setach 21-11, 19-21, 21-7.  Natomiast w grze podwójnej chłopców brązowy medal zdobył Mateusz Podkowiński w parze z Maksymilianem Danielakiem (Piotrków Trybunalski), ulegając zwycięzcom całego turnieju Dominikiem Kwintą (UKS KSBad Kraków) i Piotrem Liszką (UKS Unia Bieruń). Gratulujemy zawodnikom i trenerom oraz życzymy dalszych sukcesów.