Grand Prix Silesia Cup

Kolejny udany turniej zawodników UKS Hubal Białystok w Grand Prix Młodzików młodszych i Juniorów Silesia Cup.Głubczyce 2-4.03.2018

3 złote medale i 1 srebrny w kategorii młodzika młodszego wywalczyli zawodnicy naszego klubu.

Pierwszy złoty medal wywalczył Aleksander Mitroszewski w parze z naszą  młodą i bardzo utalentowaną zawodniczą Anią Ciereszko. W finale nasza para pokonała zawodników z UKS Unia Bieruń Mikołaj Morawski/Emilia Jochacy 21:16 , 13:21 , 21:17.

Kolejny złoty medal  nasi zawodnicy wywalczyli w grze podwójnej Krzysztof Podkowiński / Aleksander Mitroszewski którzy bez straty seta wygrali wszystkie swoje pojedynki.

W grze pojedynczej chłopców w finale zgodnie spotkali się zawodnicy Hubala rozstawiony z numerem 1 Aleksander Mitroszewski z turniejową 2 Krzysztofem Podkowińskim. Lepszy okazał się Aleksander i tym samym zdobył trzeci złoty medal.

2.Morawski Mikołaj – Ślęza /  Jochacy Emilia – Unia Bieruń

W kategorii Juniora startowali nasi nowi zawodnicy Anastazia Kosenchuk i Adrian Krawczy którzy przeszli z Korony Pabianice i już od tego turnieju reprezentują barwy Hubala.

Świetnie spisała się Anastzia która zdobyła brązowy medal w grze pojedynczej kobiet w  starszej dla siebie kategorii.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy swietnych wyników i życzymy dalszych sukcesów.

Trener:Marcin Dernoga