Grand Prix 3-5.11.2017 Suchedniów

Dnia 03.11-05.11.2017r. zawodnicy klubu UKS ,,Hubal” Białystok uczestniczyli w turnieju GPJM i GPMM Suchedniów Puchar Gór Świętokrzyskich.
W kategorii U-17 wystartowała jedna zawodniczka. Aleksandra Radziszewska zajęła 1. miejsce w grze pojedynczej wygrywając w finale z Dominiką Chojnacką oraz 2. miejsce w grze podwójnej w parze z Weroniką Górniak ( UKSB Millenium Warszawa ) po przegranym finale z Dominiką Chojnacką i Anastasiią Kosenchuk ( UKS Korona Pabianice ). W grze mieszanej w parze z Sebastianem Jaroszczuk zajęła miejsce 5/8.
W kategorii do lat 13 wystartowało siedmioro zawodników, z których najwyższy wynik osiągnęli Julia Stankiewicz i Krzysztof Podkowiński zdobywając 1. miejsce w grze mieszanej. Julia Stankiewicz zajęła również 3. miejsce w grze pojedynczej po zaciętym półfinałowym pojedynku z zawodniczką z AZS UW.
Świetnie zaprezentowali się również zawodnicy Maja Karwowska zajmując miejsce 5/8 w grze pojedynczej i podwójnej w parze z Julią Stankiewicz oraz Krzysztof Podkowiński zajmując również miejsce 5/8 w grze pojedynczej i podwójnej w parze z Arturem Pruszkowskim.
Zawodnicy Mateusz Kardasz i Wiktoria Gabrel po raz pierwszy wystąpili na tak dużym turnieju i chociaż nie zajęli wysokiego miejsca, to dali z siebie wszystko.
Najmłodsi gracze: Anna Ciereszko i Damian Perkowski również zaprezentowali się bardzo dobrze, choć startowali w starszej kategorii.
Turniej zakończył się wieloma sukcesami. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników.