Zlota i srebrna Slovenia.

W odbywającym się międzynarodowym turnieju  w Slovenii 27-29.10.2017 w kategorii U-11,U-13 i U-15 startowalo ponad 240 zawodników z 17 państw . Klub UKS Hubal Białystok reprezentowało 2 zawodników: Aleksander Mitroszewski w kategorii U-13 I U-15 oraz Dawid Perkowski w kategorii U-15.

Rewelacyjnie spisał się Aleksander zdobywając złoty medal w grze podójnej w parze z zawodnikiem z ABRM Warszawa Janem Wilczakiem. Srebrny medal Aleksander zdobył w grze pojedyńczej gdzie w finale przegral z rozstawionym z numerem 1 Serbem Viktorem Petrovićiem.

W kategorii U-15 startował Dawid Perkowski . W grze pojedyńczej Dawid grał w 4 osobowej grupie i pierwszy pojedynek wygrał z zawodnikiem ze Slovenii a drugi z zawodnikiem z Ukrainy niestety kolejnym przeciwnikiem  był zwyciezca turnieju Kristof Toth gdzie Dawid uległ zawodnikowi z Węgier. W grze podwójnej Dawid grał w parze z zawodnikiem z KS Bad Kraków Dominikiem Kwintą i tak pierwszy swój mecz pokonali zeprezentantów Slovenii a w kolejnej rundzie ulegli reprezentantom Ukrainy 3:2 i musieli się pożegnać z turniejem.

Nasi zawodnicy wracają z ogromnym doświadczeniem Aleksander rozegrał w 2 kategoriach aż 16 pojedynków a Dawid 5 na bardzo wysokim poziomie.