XVII MAZOVIA JUNIOR CUP

W odbywającym sie w Zielonce 20-22.10.2017 XVII Mazovia Junior Cup Rewelacyjnie spisali się nasi najmłodsi zawodnicy reprezentujący UKS Hubal Białystok w kategorii młodzik młodszy:
W grze pojedyńczej chłopców zwyciężył Aleksander Mitroszewski , a 3 miejsce zdobył Krzysztof Podkowiński. Sukces cieszy podwójnie ponieważ obaj zawodnicy są młodsi w kategorii  i rywalizują ze starszmi i bardziej doświadczonymi zawodnikami.

W grze podwójnej chłopców również zwyciężył Aleksander Mitroszewski w parze z Jan Wilczak ABRM Warszawa.Obaj zawodnicy wraz z Dawidem Perkowskim juz w najbliższą środe wyjeżdzają na międzynarodowy turniej SLOVENIA Youth International.

3 miejsce w grze podójnej dziewcząt zajęła Julia Stankiewicz w parze z Mają Karwowską w półfinale nieznacznie przegrały ze zwyciężczyniami turnieju Natalia Skindzier / Natalia Lenczewska z SKB Suwałki. W grze pojedynczej  obie zawodniczki zakończyły rywalizacje na ćwierć finale przegrywając w trzech setach swoje pojedynki.

Na wielkie brawa również zalugują nasi najmłodsi w klubie zawodnicy Anna Ciereszko i Damian Perkowski dla których był to pierwszy tak poważny turniej. Ania w grze pojedyńczej wygrała 2 swoje pojedynki w grupie tylko jeden przegrała w grze pojedyńczej ze zwyciężczynią turnieju Martą Styczyńską. Jeszcze jedno zwycięstwo dorzuciła w grze podwójnej. Damian również zajął 2 miejsce w grupie wygrywając jeden pojedynek singlowy. I jeszcze jedno zwycięstwo w grze podwójnej. Tak że z optymizmem możemy patrzyć w przyszłość naszego klubu

W kategorii Junior młodszy nasz klub reprezentowała Aleksandra Radziszewska nasza zawodniczka zajęła w grze pojedyńczej miejsce 5-8 w grze podwójnej w parze z Weronika Górniak  2 miejsce w grupie a wgrze mieszanej w parze z Sebastian Bilbin również 2 miejsce w grupie.

Dzięki zwycięstwom w najmłodszej kategorii nasz klub zajął 3 miejsce w klasyfikacji klubowej w całym turnieju XVII Mazovia Junior Cup.