GRAND PRIX GOLD Młodzika

Udany debiut zawodników UKS Hubal Białystok w kategorii młodzika. W dniach 14-15.10.2017 w Lubinie odbywał się turniej Grand Prix Gold Młodzika. Był to pierwszy start naszych zawodników w nowej dla siebie kategorii wiekowej ze starszymi zawodnikami. W turnieju strtowali najlepsza 12 + druga 12 z listy klasyfikacyjnej w grze pojedyńczej i pirwsza 8 + druga 8 w grach podwójnych. Najlepiej z naszych zawodników wypadł Dawid Perkowski który zajął 2 miejsce w grze mieszanej w parze z Martyną Kowalczyk . Bardzo dobre 4 miejsce zajęli Kamil Kisielewski w parze z Katarzyną Kisielewską . Klub reprezentowali również : Podkowiński Mateusz, Topczewski Bartosz, Tarasiuk Fabian, Guziejko Aleksandra wszyscy zawodnicy zajmowali miejsca w pierwszej 16 turnieju. Do turnieju był również zgłoszony Hubert Sochoń niestety z powodów zdrowotnych nie mógł wystartować w turnieju. Życzymy Hubertowi szybkiego powrotu do zdrowia i czekamy na powrót do treningów. A już w najbliższy weekend wyjeżdzają najmłodsi zawodnicy UKS Hubal Białystok do Zielonki na Grand Prix XVII Mazovia Junior Cup 2017.

Trzymamy kciuki. Trener:Marcin Dernoga