Grand Prx GOLD Młodzika młodszego. Zielonka 5-7.05.2017

W odbywającym się od piatku do niedzieli turnieju Grand Prix GOLD w Zielonce zawodnicy UKS Hubal Białystok zdobyli 4 medale ( 1 złoty, 1 srebrny  2 brązowe) oraz dużo wysokich miejsc tuż za podium.

Był to ostatni sprawdzian naszych zawodników przed zbliżającymi się  Indywidualnymi Mistrzostwami Polski Młodzika młodszego które odbędą się wlaśnie w Białymstoku w dniach 19-21.05.2017. Złoty medal zdobyła para Perkowski Dawid w parze z Guziejko Aleksandrą chodz nie było łatwo w meczu o wyjście z grupy z 1 miejsca i finał przeciwnicy mieli już meczową lotke. Bardzo blisko finału była nasz druga para Podkowiński Mateusz Kisielewska Katarzyna i pomimo prowadzenia w trzecim secie 13:7 na rozstawionych z nr 1 w turnieju przegrali swój pojedynek. Ostatecznie para zajęła bardzo dobre 4 miejsce. Srebrny medal zdobyły dziewczyny w grze podwójnej Stankiewicz Julia , Kisielewska Katarzyna .Dla dziewczyn jest to najlepszy wynik w tym sezonie. W finale dziewczyny przegrały na aktualne Mistrzynie Polski w 3 setach. Lecz dziewczyny z turnieju na turniej grają coraz lepiej . Brązowy medal zdobył w grze podwójnej Mitroszewski Aleksander w parze z Wilczak Jan. Jest to bardzo dobry wynik Aleksandra ponieważ zawodnik wrócił dopiero niedawno do trenowania po długiej przerwie spowodowanej kontuzją.Bardzo dobre 4 miejsce tuż za podjum zajęła para Podkowiński Mateusz Sochoń Hubert. 5 miejsce zajęła para Podkowiński Krzysztof w parze z Topczewski Bartosz jest to bardzo dobre miejsce biorąc pod uwagę wiek Krzysia który dzielnie walczy z zawodnikami o 3 lata starszymi od niego. Również bardzo dobre 7 miejsce zajęli zawodnicy Hubala Kisielewski Kamil , Tarasiuk Fabian. Tak ze w 8 mieliśmy 4 Białostockie pary. Ostatni brązowy medal zdobył Perkowski Dawid w grze pojedynczej. Był to bardzo udany  turniej dla naszych zawodników. Wszystkim bardzo GRATULUJEMY postawy i wyników sportowych.

Trener: Marcin Dernoga