2-4.12.2016 OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ mm W Łomiankach k. Warszawy

W dniach 02-04.12.2106 w Warszawie odbył się Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików  w badmintonie. Była to już XIII edycja turnieju z tego cyklu. Podlasie reprezentowali zawodnicy z SKB Suwałki oraz Hubala Białystok. Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo, zajmując wiele czołowych miejsce i godnie reprezentując Podlasie. Aleksandra Radziszewska w grze pojedynczej U-15 wywalczyła brązowy medal, zaś z Zuzanną Lubań z STB Energia Lubliniec zajęły II miejsce w grze podwójnej. Sebastian Jaroszczuk  z SKB Suwałki w grze pojedynczej w U-17 zajął IV miejsce oraz w parze z kolega klubowym również IV. Kacper Makarewicz z Hubala w U-17 był V. Grzegorz Hołub z SKB w kategorii U-15 w grze pojedynczej był V, zaś w parze z Michałem Aleksandrowiczem również V.

Start naszych młodych zawodników uznać należy za udany. Godnie prezentowali nasz region i potwierdzili że należą do krajowej czołówki. Szczegółowe wyniki turnieju znaleźć można na stronie: http://www.tournamentsoftware.com