UKS w Biegach na Nartorolkach

W dniach 24-25.września 2011 roku w Marklowicach odbyły się Ogólnopolskie Spotkania Uczniowskich Klubów Sportowych w Biegach na Nartorolkach. Pierwszego dnia zawodnicy w kategoriach junior C,D,E, startowali na dystansach dłuższych, a drugiego dnia na krótszych. W niedzielę 25 września odbywał się również Puchar Śląska dla juniora B, A i seniora. UKS Hubal Białystok w zawodach reprezentowany był przez  pięciu naszych zawodników; Andrzeja Honczara, Krzysztofa Małkińskiego, Macieja Rutkowskiego, Jakuba Kocztę oraz Pawła Pokutko.

Andrzej Honczar wywalczył 6 miejsce w Pucharze Śląska, a w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski był trzecim zawodnikiem w kategorii seniora. Najlepiej w OS UKS wypadł Kuba junior C (młodzik) pierwszego dnia zawodów na dystansie 6 km był 12 a drugiego dnia na dystansie 4 km wywalczył 9 miejsce. Odpowiednio w tej samej kategorii wiekowej Paweł Pokutko był 17 i 13. Dobry występ po raz pierwszy startując w kategorii juniora B na arenie ogólnopolskiej zanotował Krzysztof Małkiński który na dystansie 12km był 13, Maciej Rutkowski zajął 21 miejsce poprawiając swój czas z zeszłego roku o 6 minut. Wszystkie wyniki na www.skipol.pl